Intrebari?

In jos

Re: Intrebari?

Mesaj  brontozaur la data de Mier 4 Iul - 23:12

pe serverul trecut intram pe forum mai vedeam un raport ,abia asteptam acum nu se mai oboseste nimeni sa puna rapoarte , ar putea liderii sa le puna pe forum , cu timpu o sa intre si oamenii, dar nu intereseaza pe nimeni , ma intreb oare care mai e placerea de a juca travian , niste mm in general cu deff nu stiu unde si cam atat , inainte stiai daca e real de la unu din ne cam ce armata are cat deff sa strangi acum nimic ,eu iti spun ca altii colaboreaza mai bine , si sper ca nu o sa se ceara deff ca si pe serverul trecut doar pe prietenii
cunosc deja cativa jucatori care au cam fost lasati balta pe diferite motive , e ultimu server care il joc alaturi de gdn

brontozaur
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 10
Data de inscriere : 05/06/2011
Localizare Localizare : craiova

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Mier 4 Iul - 7:14

Incerc eu sa raspund.
1.Nu toti jucatorii au cont pe acest forum si mult mai putini il si acceseaza . Nu e vina lor neaparat , dar daca nu au multe de vazut pe aici nu se mai obosesc sa-l acceseze.
2.Teoretic ar trebui ca obligatiile si indatoririle sa fie la fel pentru toti . Nu stiu altii , dar cel putin eu am incercat ca cei din conducerea aliantei unde sunt sa nu aiba nici un avantaj din acest lucru . Banuiesc ca supararea vine de la un caz concret , nu ar fi rau sa il spui ...
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Intrebari?

Mesaj  FatalDreams la data de Mar 3 Iul - 15:07

Am si eu cateva intrebari logice care as vrea sa le aflu raspunsul daca se poate si daca credeti ca merita un raspuns. (Momentan doar 2 ca dupaia imi spunea lumea ca sunt nesimtit {din pacate asa e cu adevarul - toti il cer si toti se supara cand il aud})

1 - Toti jucatorii care fac parte din ally GDN au cont pe acest forum? Daca DA ar fi frumos ca macar 1 data pe zi 2 min sa arunce un ochi si aici. Din cate stiu nu este doar de decor.

2 - Aveam toti OARE aceleasi ogligatii si indatorii fata de ceilalti colegi indiferent daca sunteam sau nu in conducerea unei din ally?

Question Question Question Question Question Question Question Question Question

FatalDreams
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 16
Data de inscriere : 16/02/2012
Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos