Artefacte

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Re: Artefacte

Mesaj  FatalDreams la data de Mier 16 Mai - 16:29

In totalitate de acord dar in primul trebuie sa fie o organizare mai mult decat buna, de avut mare grija unde ajung artefactele si cine le ia, zona de plimbare sa nu fie foarte mare si multe altele. Sunt total de accord cu deciziile liderului de cadran comisaru dar din punctul meu de vedere ar trebui ca la actiunea asta sa coordoneze cel putin 2-3 persoane foarte active. De atacuri, actiuni deffensive si restul nici nu se mai pune problema.

Eu mi-am spus parearea mea sincera si personala si sper ca nu am deranjat. Daca e cineva care are ceva cu pararea mea sper sa o spuna acum , aici pe forum asta si in cazul celorlalti pentru a nu exista ulterioare neintelegeri, etc.

FatalDreams
Calaret fulger
Calaret fulger

Data de inscriere : 16/02/2012

Sus In jos

Mesaj  Adi la data de Mier 16 Mai - 16:25

sunt de acord ca cele de extinse si trupe sa se plimbe prin confederatie (cu specificatia ca cel care l-a cucerit, face lista cu urmatorii jucatorii pe la care va trece artefactul ... obligatoriu minim 50% din jucatorii de pe lista sa fie din propunerile liderilor din alte aliante GDN decat alianta din care face parte jucatorul care a cucerit artefactul)
si ca propuneri:
pentru optimizarea apararii artefactelor: cine preia artefactul, pe perioada in care artefactul sta la el obligatoriu pune sitter un jucator cu experienta (liderul aliantei din care face parte sau cineva propus de titularul artefactului)
artefactele se dau doar la jucatori la care se va face pushing şi care au suficient gold pentru a termina repede cu ele (aici eu as propune maxim 5 zile de fiecare jucator, de la cucerire până la predare)

Adi
Lider GDN
Lider GDN

Data de inscriere : 08/02/2011

Sus In jos

Mesaj  bnk la data de Mier 16 Mai - 16:24

evident ca asa consider ca trebuie procedat.

bnk
Pedestru
Pedestru

Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/01/2011

Sus In jos

Mesaj  ZeitaAtena la data de Mier 16 Mai - 16:22

GDN EVO merge alaturi de GDN pana la final , cu comisaru lider asa cum s-a votat la inceput de server
ZeitaAtena
Pedestru
Pedestru

Reputatie : 5
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

Mesaj  arbaretta la data de Mier 16 Mai - 16:09

total de acord cu ce zice Lord...nu mi se pare normal ca un player care cucereste un artefact sa zica ca e artefactul meu ...travian e joc de echipa nu joc individual Smile

deci sper sa gandim la fel toti in aceasta privinta

bogdan

arbaretta
Scutier
Scutier

Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/03/2011

Sus In jos

Artefacte

Mesaj  Lord Dark la data de Mier 16 Mai - 15:55

Deoarece in ultima vreme , unii dintre liderii de aliante au facut anunturi precum ca aliantele lor vor merge singure la artefacte, prin asta a se intelege ca nu doresc sa cedeze eventuale artefacte ce trebuie sa se plimbe cat mai mult , adica artefactele mici de hambar/granar extins si cel de instruire trupe ....ceea ce personal nu mi se pare deloc normal prin acest lucru eu vad ca ei doresc sa se delimiteze de restul , eu nu cred ca mai putem fi numiti o echipa daca incepem sa procedam in asa mod.

Inainte de toate , vreau sa reamintesc ca atunci cand am inceput serverul toata lumea a fost de acord ca liderul GDN sa fie comisaru , iar cei care au venit pe parcurs au fost instiintati de acest lucru si l-au acceptat.

Acum , as dori ca cei care doresc sa faca parte in continuare din grupul care s-a numit si se va numi in continuare GDN , intelegand prin aceasta ca sunt de acord ca artefactele care trebuiesc plimbate se vor muta de la un jucator la altul dintr-o alianta in alta in ordinea si la timpul pe care comisaru le va decide fara a mai fi acceptate alte comentarii , sa spuna acest lucru , la fel si cei care nu doresc.

Ultima editare efectuata de catre Lord Dark in Mier 16 Mai - 16:18, editata de 2 ori
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus