TARGETURI

In jos

Re: TARGETURI

Mesaj  comisaru la data de Joi 29 Mar - 13:40

Buna seara,

De bine de rau s-a reusit sa facem si o reorganizare zonala a aliantelor si conturilor GDN, dar nu ne oprim aici. O parte din conturi stiu sa joace fara nici un imbold dar sunt foarte multi care asteapta un target sau o tinta, asa ca cel mai bine ar fi ca fiecare sa aiba o linie generala de urmat.
1. Conturile defensive au timp de 5 zile la dispozitie sa aiba consumul de hrana al armatei egal cu populatia contului sau.
2. Conturile ofensive au timp de 7 zile sa aiba o armata minim egala cu populatia ca numar si nu consum de gold, si in special si catapulte.
3. Conturile cu un sat mai au la dispozitie 4 zile in a face satul doi iar cei care nu vor reusi vor trebui sa dea explicatii liderului aliantei din care face parte.
4. Fiecare cont e obligat sa aiba un sitter macar .
5. Farmati si iar farmati conturile ce nu fac parte din aliantele GDN pentru ca orice resursa duce la o armata buna pentru noi.
6. Inca odata va zic sa nu mai atacati conturi ale aliantelor GDN , fara stirea liderului aliantei respective, si mai ales sa incetati sa farmati oazele celor care au cucerit oaze si au mai dat si mesaj in acest sens, fiindca dupa 48 ore de la cucerirea oazei au dreptul sa o apere daca nu renuntati la aceste farmari.

Atentie : Liderul fiecarei aliantei va verifica target-urile la timpii specificati si-mi va raporta personal eficienta aliantei.

Asa ceva am crezut eu de cuviinta sa dau in aliante, dar de voi depinde daca sunt ok target-urile date sau mai trebuie sa fortati.

comisaru
Druider
Druider

Reputatie : 20
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45
Localizare Localizare : Filiasi

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Mar 27 Mar - 23:16

Timp se gaseste, dar hai sa vedem cam ce sa verificam, la deff-eri, off-eri, etc. sa stabilim un numar minim de trupe, o etapa minima de dezvoltare.
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun 26 Mar - 18:42

pai daca un lider nu are timp de ce mai e lider?Sa lase pe altul,ca de lideri inactivi stim cu toti ca a avut parte gdn-ul slava domnului.
Pentru pushing nu vad vreun motiv intemeiat acum,sa pierdut ocazia de a faca catapulte pentru a stopa pe cei din lupi iar pana la artefacte mai este timp,nu e cazul de pushing pt trezoreri acum....sa facem pushing doar de dragul de a face nu merge.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Lun 26 Mar - 16:55

targheturile sunt usor de dat , partea mai grea este sa le verifici , aici trebuie ca liderii sa isi faca timp sa verifice ...si mai ales sa ia masuri acolo unde trebuie. In GDN NV mi-am promis ca am sa fac acest lucru , impreuna cu cei care suntem pe descrierea aliantei.

La partea de push e mai delicat , aici comisaru trebuie sa se pronunte clar , restul putem fi acuzati de subiectivism..Ca si o parere conturile din zona gri ar trebui sprijinite in special ..
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

TARGETURI

Mesaj  Vizitator la data de Lun 26 Mar - 15:44

Suntem deja in a 7-a sapt de joc . Eu cred ca este timpul pentru targeturi si push-uri.
Hai sa decidem impreuna ce si cum .

Comisarule astept o decizie de la tine ca noi vorbim ca morile stricate .

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum