Poll

In jos

votati organizarea GDN

73% 73% 
[ 19 ]
12% 12% 
[ 3 ]
12% 12% 
[ 3 ]
3% 3% 
[ 1 ]

Total voturi : 26

Re: Poll

Mesaj  Lord Dark la data de Mar 14 Feb - 21:02

considerand acest voting incheiat , cu toate ca sunt convins ca unii vor spune ca prea putina lume a votat , dar imi sustin parerea ca cine a avut ceva de spus a avut timp , si chiar daca nu a spus-o cand trebuia tot ii va fi luat in seama punctul de vedere cand il va spune ,
sa-i uram succes lui comisaru asigurandu-l ca va avea parte de sustinerea noastra si ca sa punem putina presiune pe el sa-i amintim mereu ca "a promis" ca va incerca sa duca sarcina asta destul de grea la sfarsit.
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Mar 14 Feb - 17:44

Ma bucur si salut faptul ca spiritele s-au linistit complet, nu ca n-as fi fost sigur ca asta urmeaza sa se intample, dar e bine cand chiar se confirma. S-a demonstrat, cred, in aceste zile ca fiecare are dreptul la opinie si nimeni nu pune bariere in calea libertatii de exprimare. E normal ca unde se aduna caractere puternice sa existe si opinii diferite, eventual si un pic de zgomot, dar tocmai ca dovada ca suntem caractere puternice, ne-am vazut interesul de echipa. Sa inceapa treaba si sa dovedim si prin fapte ceea ce cu totii ne dorim. Spor la joc tuturor!

Cat despre Valentine's Day, va urez sa va iubiti de Dragaice! Smile
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  SPEEDY000 la data de Mar 14 Feb - 16:19

daca e sa schimb ceva,as schimba sefii Laughing
serverul trecut au fost cam prea multi sefi pe capu' meu,sefi care...ma orientau in stanga,in dreapta,inainte si inapoi...fara a se consulta intre ei

prefer 1 sef care da ordine clare,nu 11 care ma orienteaza in cam tu atatea directii 8-X
SPEEDY000
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 6
Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Mar 14 Feb - 15:37

e posibil sa fim acuzati ca nu a existat cvorum ..ca a fost o optiune doar a 20 de jucatori ..am mai incercat acum sa dau un email la toti dar se pare ca mai intarzie...

Totusi , cred ca cineva care ar fi avut ceva de spus ar fi trebuit sa o spuna pana acum, daca il interesa GDN-ul cu siguranta ar fi stat pe aici pe forum ..nu putem sta de fiecare data sa ne invartim in jurul cozii si sa asteptam sa intre x sau y sa isi spuna parerea .

maine incepe serverul si este o gramada de treaba , atat in aliante cat si pe conturile personale..dar o sa mai asteptam pana la ora 21.00 sa putem sa-l investim pe comisaru oficial in functie Very Happy
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  Adi la data de Mar 14 Feb - 15:26

în mod sigur de un lucru nu ne poate acuza nimeni in momentul actual.
ca nu lasam jucatorii pe care îi interesează să îşi aleagă destinul în cadrul alianţei

sper să avem parte de cât mai multe poll-uri unde apar probleme care privesc GDN-ul şi să voteze cât mai multă lume, pentru a avea cât mai puţine situaţii de jucători care să spună: pe mine de ce nu m-a întrebat nimeni de sănătate în problema cutare?

în rest nu pot să spun decât că minoritatea se supune majorităţii, felicitări lui comisaru pentru votul de încredere şi de investitură, happy halloween de ziua îndrăgostiţilor, etc
Adi
Lider GDN
Lider GDN

Reputatie : 23
Data de inscriere : 08/02/2011
Varsta : 103
Localizare Localizare : ro

Sus In jos

Mesaj  mAn0l3 la data de Mar 14 Feb - 14:59

Lord Dark a scris:O sa reusim ?

cel putin vom incerca. Smile

Pedestru

Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/06/2011
Varsta : 29
Localizare Localizare : Romania

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Mar 14 Feb - 13:40

ora 13.00 :
sondajele INSOMAR arata urmatoarele :

aliante egale fara main cu lider comisaru 78%

aliante fara main cu lider un consiliu de conducere format din 4-6 jucatori 15%

3 mainuri conduse de un consiliu 0%

nici una din cele de mai sus 5%

studiu realizat pe un esantion de 19 persoane :

.Hector., alan_dala, almighty, Baran, bnk, Cristi1979, DarkWoman, GDN, hannibal, Lord Dark, mAn0l3, miki, N.O.R.A.D., nemt0aika, pui.de.dac, Reason, usturoi, vandm, vipera

ce e mai sus tratati-o ca o gluma ..ma plictisesc (pana maine) ...dar asta e realitatea totusi . Cred ca jucatorilor obisnuiti , nu le pasa foarte mult cum va fi structura aliantei si cine va fi lider . Noi , astia de mai sus trebuie sa fim in stare sa le oferim un joc frumos si cat mai pro . O sa reusim ?
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  N.O.R.A.D. la data de Mar 14 Feb - 0:43

EU CRED CA ESTE TIMPUL PENTRU O SCHIMBARE

pana acum a fost cu main-uri si wing-uri (s-a ajuns la a tipa oamenii din winguri ca ii farmeaza cei din main-ul lor)

poate daca nu mai sunt atatea main-uri si wing-uri, atunci nu si-ar mai permite unii sa tina conturi cu buline rosii in alianta doar pt farmare in cadrul aliantei.

pana acum deciziile erau doar comunicate sub forma de ordine, acum daca va fi un singur lider si un consiliu in care se va vota, se va discuta, nu ne mai trezim ca ni se comunica deciziile, o sa putem chiar participa la luarea lor

cu siguranta daca se schimba ceva nu vom mai avea conturi de incepatori care tin artefacte si planuri pe conturi de tot rasul, ca sa nu zic mai mult.

N.O.R.A.D.

Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 40
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Poll

Mesaj  Lord Dark la data de Lun 13 Feb - 20:35

votati si puteti si argumenta. Diferenta dintre main si alianta considerati urmatoarea : un main isi poate alege/forma winguri o alianta nu. Dupa 24 h de la acest post se inchide .
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: