2008-2009

In jos

Re: 2008-2009

Mesaj  doka_gdn la data de Lun 10 Ian - 15:41

Fondatorii aliantei :

Meme_cocutza
Doka_gdn
Mytusin
Kklamal
Comisaru
Coma_GDN
Knorr_GDN
Fantomas33
Wysky

Am facut alianta in saptamana a 2-a a serverului si am urcat incet incet pana pe locul 12. In acel moment am primit o oferta de a deveni wing al aliantei de pe primul loc – ronin . Am refuzat prin urmare ni s-a spus ca vom fi distrusi …
Atunci am incercat o alianta cu celelalte aliante din cadran – HIVE , TITANS pt a putea rezista presiunii .
Pt noi succesul a venit printr-un singur jucator – 4ndersson , care a ras o ambasada a unui wing ronin si a catapultat 2 jucatori din main – fortandu-I astfel sa se desfiinteze si sa vina la noi .
Asadar din alianta de locul 12 am ajuns pe 6 si brusc am avut si un wing gata format – GDN 1 .
Pt a ne consolida pozitia in cadran in acelasi timp meme_cocutza a pus bazele unui al 2-lea wing – gdn 2 . pe care l-a ridicat de la 3 jucatori in sus , pana pe locul 14.
Datorita afluxului de jucatori ronin , si a ambasadei noastre care inca era mica , a fost necesar si al 3-lea wing , care a fost facut de Comisaru .
Eram deja partea dominanta a cadranului alaturi de hive care si ei aveau in jur de 4 winguri .
A urmat aducerea intr-o noapte a unei aliante mici care reusea sa reziste atacurilor – GDN 4 .
De asemenea un fost wing united a fost fuzionat cu GDN 1 – aducand astfel la conducere in GDN 1 un jucator cu armata de ww – barbaritza .
In urma unor divergente cu hive – a urmat un mini-razboi , in urma carora de la ei am adus un intreg wing – GDN 5 – condus de lord dark care mai apoi, spre finalul serverului a fuzionat cu gdn 4
Dupa aceasta fuziune am creat o academie {la ww am desfiintat-o } tot cu numele gdn 5.
Mai tarziu in server am preluat un wing inamic din cadranul NE – GDN 6, condus de alone .

Finalul de server ne-a gasit in formula :
GDN
GDN 1
GDN 2
GDN 3
GDN 4
GDN 6

Aliati cu HIVE din acelasi cadran si cu BUSHIDO {se }
Rivali : PHOENIX {ne } si NEW AGE { sv}

Lupta de ww-uri a fost una amicala jucata intre noi , hive si bushido . Aliante aliate tot serverul iar ww-ul castigator a fost in bushido , deoarece ei au avut cele mai mari si mai multe armate de ww .

doka_gdn
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 22
Data de inscriere : 28/11/2010

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum