Wolf333 si katana

In jos

Wolf333 si katana

Mesaj  Vizitato la data de Mier 30 Mar - 18:53

Nu au ce cauta in GDN,au jucat doar ca sa atace la mine,atat ai duce capul,mi-au omorat un colonist...o sa ai felicit:)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Re: Wolf333 si katana

Mesaj  alan_dala la data de Mier 30 Mar - 23:47

deci, wtf se intampla cu astia? dau mesaje prin toate wing-urile ca au patit, ca asa si pe dincolo...cine sunt oamenii astia?
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi 31 Mar - 11:15

alan_dala a scris:deci, wtf se intampla cu astia? dau mesaje prin toate wing-urile ca au patit, ca asa si pe dincolo...cine sunt oamenii astia?
Oameni aceia fac parte din secta Martori lui Hannibal,acest grup religios se ocupa in principal cu atacarea aliatilor si plangeri catre prea-cuviosul mh,in spatele unor asemenea actiuni se afla doar tineri nevinovati, aflati la varsta pubertatii, marcati de un anume teribilism inerent varstei respective.
Principala sarbatoare a sectei este ziua de joi a fiecarei saptamani,cunoscuta popular si ca " +Bagarea in seama",zi in care se mananca intre ei sau conuma organe din jumatatea inferioara a corpului uman.Tot in aceasta zi adepti cultului se imbraca cu tricouri care au imprimat chipul lui Hannibal si ies in locuri publice pt a-si arata devotamentul si afectiunea fata de El,in special dupa ce le-a prevestit sfarsitul lumi(s4) si apocalipsa in zilele urmatoare.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Joi 31 Mar - 11:20

mda, ca imi dadeau lectii de istoria GDN...baietii..pfoaaaiii...am luat foc...
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi 31 Mar - 11:27

alan_dala a scris:mda, ca imi dadeau lectii de istoria GDN...baietii..pfoaaaiii...am luat foc...
La inscrierea in grup nu se fac teste de inteligenta:)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum