Nord Est

In jos

Nord Est

Mesaj  Lord Dark la data de Vin 18 Mar - 9:34

Sunt doua aliante ( NE si USLA ) , la prima vedere NE e superioara (sunt mai multi). Liderii NE categoric nu ne agreeaza.
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Re: Nord Est

Mesaj  Vizitato la data de Vin 18 Mar - 9:48

Lideri NE sunt Little Sinners,Gabriel BCG6,Malko&Sandra.Eu unul am indoieli serioase in privinta capacitatilor de lideri pe care le detin,mai degraba par niste jucatori mediocri care tin cu orice pret sa fie putin sefi macar pe travian.Ramane in istorie actiune lor de serverul trecut cand in incercarea de a captura un plan de ww au pus tinta la catapulte oriunde altundeva dar nu pe trezorerie cum este normal.
USLA are ca lider pe Mya,o jucatoare aproape necunoscuta,nu am mai condus confederati insa acum spera sa castige lupta pt Ne.Sa-i urati bafta. Very Happy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Vin 18 Mar - 12:13

despre gabrielbcg6 garantez eu ca e in pantaloni scurti, il stiu de pe sv trecut, era in wing-ul nostru GDN1A....
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Vin 18 Mar - 13:13

Oricum deocamdata cei din NE nu constientizeza problemele pe care le au,atentia lor e indreptata spre noi si isi pun mari sperante in WPT insa nu vad ca au probleme in cadranul propriu....propriu e mult spus findca 40% e usla Smile

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Sam 19 Mar - 9:33

aliantele USLA :

Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  comisaru la data de Dum 20 Mar - 20:39

In acest moment mya ne doreste ca aliati si suntem , sper si vreau cred ca va dura aceasta aliere cu aliantele USLA.....pentru a ii destabiliza pe cei din cadranul NE.
mya solicita un sprijin cu resurse pentru a scoate catapulte pe contul ei si inca un cont, ca sa inceapa a produce ravagii in zona, si a aduce inapoi pe dezertori.
Problema care se pune, le accordam acest ajutor?
comisaru
Druider
Druider

Reputatie : 20
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 45
Localizare Localizare : Filiasi

Sus In jos

Mesaj  doka_gdn la data de Lun 21 Mar - 22:03

eu personal nu sunt de acord ,deoarece:

1 - nu agreez fazele de genul asta {cu trimisul de resurse pt catas / trupe la un nivel atat de timpuriu in server }
2 - nu se stie cum va evolua relatia pe viitor , si stiu ca nu e vb de multe resurse - dar in caz de ceva e deranjanta ideea
doka_gdn
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 22
Data de inscriere : 28/11/2010

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Lun 21 Mar - 22:56

Dap, este inca prematur sa le oferim resurse...asa cum spunea si Hannibal, nu putem sti cum va decurge serverul si ce va fi.
Daca este fata desteapta, farmeaza si se ajuta cu alianta ei tot va scoate catasurile si asta destul de repede.

Calaret fulger

Reputatie : 5
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 46

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mar 22 Mar - 0:06

Am intrat in USLA 24 de ore,cred ca e doar o chestiune de timp pana cedeaza in fata NE,sunt jucatori incepatori care fug la primul raid unde sunt mai multi,maya e foarte putin activa si alianta e condusa de Bogorsh...asta pare la maxim al doilea server si 14 ani varsta maxima,poftim cum arta un MM acolo,toate sunt cam in stilul asta:
Expeditor:
Bogorsh
Subiect:
fără subiect
Trimis:
ieri 08:46
Neata ! Prostu satului de pe langa mine s a gandit ca ar fi o idee buna sa ma atace asa de dimineata cu peste 200 ...in fine s a cam ars .Daca aveti trupe destule pt atac nu ar strica sa aruncati o privire ...l am si spionat

Krziky a venit cu propunerea sa gasim cativa daci cu celule sa ne adapostim colonistii

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Mar 22 Mar - 8:26

Daca raman in formula actuala le putem promite def si atacuri asupra rivalilor din cadran ...eu spun ca e de ajuns Smile
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: