Discutie cu SS Team

In jos

Discutie cu SS Team

Mesaj  Lord Dark la data de Joi 17 Mar - 15:37

o discutie cu SS Team
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Re: Discutie cu SS Team

Mesaj  mytusin la data de Vin 18 Mar - 0:10

Lord, l-ai intrebat pe asta cu care ai discutat tu daca mai are frati acasa?, ca daca da, este tragedie la cata prostie are in cap Smile)))
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 5
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 46

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Vin 18 Mar - 9:35

Stiam ca e boala psihica nevoia asta de a minti si a vorbi fara vreun suport real,am aflat si cum se numeste..mitomanie,parerea mea ca omul necesita tratament de specialitate fara sa glumesc aici.
Totusi Lord ar trebui sa te bagi pe deff daca nu vrei sa ajungi si tu cu un sat ca mine:D

http://mitomanie.dictionarweb.com/am.php?action=searchWord&word=mitomanie

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Vin 18 Mar - 9:45

E..nu cred ca trebuie sa-i dam prea multa importanta. Oricum ai avut dreptate in privinta sa Smile.

Mai mult ar trebui sa ne ocupam sa recrutam din Lupii NV . Eu am vorbit putin cu Liv , a spus ca lui nu ii pasa prea mult daca joaca cu GDN sau cu alta alianta , deci daca il cunoaste cineva mai bine (are si el destule servere in spate) , poate ar fi bine sa il mai bata la cap.
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Vin 18 Mar - 12:20

Lord Dark a scris:E..nu cred ca trebuie sa-i dam prea multa importanta. Oricum ai avut dreptate in privinta sa Smile.

Mai mult ar trebui sa ne ocupam sa recrutam din Lupii NV . Eu am vorbit putin cu Liv , a spus ca lui nu ii pasa prea mult daca joaca cu GDN sau cu alta alianta , deci daca il cunoaste cineva mai bine (are si el destule servere in spate) , poate ar fi bine sa il mai bata la cap.

Liv parca imi spune ceva numele...si parca am mai jucat cu el pe undeva, nush...parca vechiul S2 daca nu ma insel. O sa incerc sa vorbesc cu el Smile
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Vin 18 Mar - 12:21

hannibal a scris:Stiam ca e boala psihica nevoia asta de a minti si a vorbi fara vreun suport real,am aflat si cum se numeste..mitomanie,parerea mea ca omul necesita tratament de specialitate fara sa glumesc aici.
Totusi Lord ar trebui sa te bagi pe deff daca nu vrei sa ajungi si tu cu un sat ca mine:D

http://mitomanie.dictionarweb.com/am.php?action=searchWord&word=mitomanie

Dap...este o boala pshica grava =))), cred ca nu are rost sa ne enervam din cauza unuia care vorbeste cand ar trebui sa taca Smile)

Dap, baieti, bagati deff la greu ca va mananca asta =))))0
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Vin 18 Mar - 13:03

mytusin a scris:
Lord Dark a scris:E..nu cred ca trebuie sa-i dam prea multa importanta. Oricum ai avut dreptate in privinta sa Smile.

Liv parca imi spune ceva numele...si parca am mai jucat cu el pe undeva, nush...parca vechiul S2 daca nu ma insel. O sa incerc sa vorbesc cu el Smile

Bre, LIV a jucat cu noi s4 trecut, era vecin cu mine, vreti sa vb eu cu el ceva?
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bacau

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Vin 18 Mar - 13:05

alan_dala a scris:
mytusin a scris:

Bre, LIV a jucat cu noi s4 trecut, era vecin cu mine, vreti sa vb eu cu el ceva?
Da,incerca sa-l convingi sa vina in gdn,orice alianta,noi avem loc oricum daca e cazul.Orice jucator scos din aliantele lupi insemna un adversar mai putin in cadran:)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Vin 18 Mar - 13:23

hannibal a scris:
alan_dala a scris:
mytusin a scris:

Da,incerca sa-l convingi sa vina in gdn,orice alianta,noi avem loc oricum daca e cazul.Orice jucator scos din aliantele lupi insemna un adversar mai putin in cadran:)

Aha, asa este bre, nu stiam de unde sa-l iau Smile)). I-am dat si eu mesaj Smile. merci ca mi-ai adus aminte de el Smile
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Sam 19 Mar - 9:25

I-am trimis si eu, sa vedem...
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Sam 19 Mar - 9:43

deci, cum spuneam, bre, se pare ca nu e acelasi de pe s4 trecut....
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Sam 19 Mar - 10:13

alan_dala a scris:deci, cum spuneam, bre, se pare ca nu e acelasi de pe s4 trecut....

Pacat Sad
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Sam 19 Mar - 11:23

A se citi de jos in sus, normal....oricum omul se pare ca nu vrea la noi, asa ca trebuie sa aplicam alte metode de convingere....

nu am jucat pe s7. ok, spor la joc!

merci dar ramin aici, poate pe s7 am fost vecini,s4 nu am intrat decit pentru gold

pe s4 trecut am avut un coleg de alianta (eram si vecini) cu acelasi nickname. mi-am imaginat ca e una si aceeasi persoana, si ca a ratacit alianta Smile, sorry. oricum, invitatia ramane valabila.

nu

pai, ai jucat pe s4 trecut?

salul!am mai jucat impreuna?

Ce mai faci? Lumea te asteapta in GDN, hai ca lucrurile arata bine pe aici.
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  Lord Dark la data de Sam 19 Mar - 11:50

lasa ca si asa se mai plang unii ca nu au unde ataca ...abia stiu unde sa-i dirijez Smile
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Sam 19 Mar - 13:14

Lord Dark a scris:lasa ca si asa se mai plang unii ca nu au unde ataca ...abia stiu unde sa-i dirijez Smile
Am gasit un cunoscut acolo in LUPI NV,acum astept doar sa intre si sa ma puna sitter asa ca daca aveti nevoie de info de acolo va stau la dispozitie Razz

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  mytusin la data de Dum 20 Mar - 16:07

hannibal a scris:
Lord Dark a scris:lasa ca si asa se mai plang unii ca nu au unde ataca ...abia stiu unde sa-i dirijez Smile
Am gasit un cunoscut acolo in LUPI NV,acum astept doar sa intre si sa ma puna sitter asa ca daca aveti nevoie de info de acolo va stau la dispozitie Razz

Felicitarii pentru infiltrare acolo Smile. O sa fie nevoie de info.
mytusin
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  alan_dala la data de Joi 24 Mar - 8:50

contul rimaru e al meu, doar ca alianta aia, LUPII A sucks, dar rau de tot, vipera e lider, dar e la furat rau de tot. am tot livrat mesaje catre d&s, mass-uri si alte alea. distractia e maxima atat timp cat am la profil pe rimaru "protejat de alan_dala" si dau si mesaje ca sitter de pe alan_dala, iar ei nu se prind neam LOL
alan_dala
Calaret fulger
Calaret fulger

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos